Bursa Kepenk Tamiri

0 530 370 20 76
Bursa Kepenk Tamiri


Bursa kepenk tamiri firması olarak her çeşit kepenk sistemleri için onarım hizmeti sunabiliriz. Bursa'da otomatik kepenk tamir atölyesi olarak günün her saati hizmetinizdeyiz. Tek yapmanız gereken bizi aramak! Yeni kepenk montajı, bakım ve onarım gibi işler için bizi arayarak ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Kepenk tamircisi ararken size profesyonel hizmetler sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Motorlu panjur için acil onarım veya elektrikli panjur bakım hizmeti ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Otomatik garaj kapısı ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz. Bursa kepenk tamiri firması olarak istek ve ihtiyaçlarınıza göre garaj kapısı imalatı ve montajı yapmaktayız.

Bursa Otomatik Kepenk Tamiri

7/24 otomatik kepenk tamir ve bakım hizmeti için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Motorlu kepenk sistemleri ülkemizde hızla yayılmaktadır. Bu nedenle otomatik kepenk sistemlerinin onarılması gerekli hale geldi. Eski kepenkler ilkeldi ve kullanımı zordu. Ülkemizde motorlu kepenk sistemlerinin devreye girmesiyle birlikte birçok firma bu sektörde çalışmaya başlamıştır.

Bazı otomatik kepenk firmaları bu işi düzgün yapmasa da işi hakkıyla yapan Bursa otomatik kepenk tamiri firmaları vardır. Çoğu elektrikli kepenk üreticisi, kepenkler takıldıktan sonra 7/24 onarım hizmeti sağlamaz. Çağırınca gelmiyorlar. Gelseler bile istedikleri servis ücreti sizin yaptığınız motorlu kepenk maliyetinin neredeyse yarısı kadardır. Ancak sizlere tavsiye ettiğimiz 7/24 çalışan ekibiyle Bursa kepenk tamiri firması işinin en iyisi diyebiliriz.

Bursa Otomatik Kepenk Tamiri Firmaları

Bursa kepenk tamiri firması, deneyimli ustaları ve kaliteli işçiliği ile kepenk ve elektrikli kepenk sektörünün ön saflarında yer alan ender firmalardan biridir. Elektrikli kepenk sisteminiz bozulduysa veya yeni bir elektrikli kepenk almak istiyorsanız Bursa kepenk tamiri firması sizin için en iyi firmadır. Otomatik kepenklerinizin bakım ve onarımı profesyonel teknik servis teknisyenleri tarafından yapılmaktadır.

Otomatik kepenk tamiri için tek yapmanız gereken Bursa kepenk tamiri firmasını arayıp randevu bildirimi yapmaktır. Bursa kepenk tamiri firması personeli en kısa sürede vermiş olduğunuz adresten sizinle iletişime geçecek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışacaktır. Beğendiğiniz otomatik kepenk ve otomatik kepenk motorları fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Deneyimli endüstri profesyonelleri tarafından desteklenen hizmetler ve kapsamlı üretim desteği ile, sunulan onarım hizmetlerinin belirli müşteri gereksinimlerine göre uyarlanmasını sağlayabiliriz. Ayrıca Bursa kepenk tamiri firması olarak bu onarım hizmetlerinin müşterinin bireysel gereksinimlerine göre uyarlanmasını sağlıyoruz.

Bursa Kepenk Tamiri Firması Hizmetleri

 • Kalite güvencesi için kepenkler için yenileme hizmetleri
 • Piyasadaki en iyi fiyatlarla sunulan hizmetler
 • Müşterinin özel gereksinimlerine göre sunulan hizmetler.
 • En son yardımcı teknolojiyi kullanarak tam bir yenileme gerçekleştirin.

Bursa Kepenk Tamiri Fiyatları

Kepenk tadilat işlemine göre fiyat değişmektedir. Motor, kabul kartı, palet değiştirme vb. malzemelere göre fiyatlar değişiklik gösterdiğinden bilgi almak için Bursa kepenk tamiri firması telefon numaralarını aramanız gerekmektedir.

Bursa Otomatik Kepenk Tamiri Firması Servis Çalışması

Bursa otomatik kepenk tamiri firmasının sıklıkla yaptığı bakım ve onarım hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • kepenk süspansiyon sistemlerinin değiştirilmesi
 • Motorlu kepenk profillerini değiştir-ekle
 • Kepenklerin elektrik motorunun değiştirilmesi. Santral motor veya borulu motorun değiştirilmesi
 • Deklanşör uzaktan kumandası ekleme ve değiştirme
 • Açma / kapama için deklanşör düğmesinin değiştirilmesi
 • Damper motoru yay mekanizmasının montajı ve değiştirilmesi
 • Otomatik kepenk tahrik sisteminin (UPS) kurulumu
 • Kilitleme sistemlerinin değişimi veya eklenmesi
 • Genel bakım
 • Sözleşmeye göre periyodik bakım
 • 7/24 acil onarım.
 • Perdeleri elden geçirme.
 • Otomatik flap motorunun değiştirilmesi.
 • Yeni kepenklerin montajı.
 • Otomatik kepenkler için güç kaynağının montajı
 • Otomatik kilitlemeli müşteri kartlarının değişimi ve satışı.

Motorlu kepenklerin acil onarımı veya tamiri için Bursa kepenk tamiri firması ile iletişime geçtiğinizde, sorununuzu ve kapı tipinizi görüşmek için bir çalışanımızla görüşeceksiniz. Servis araçlarımız, otomatik amortisörleri onarmak için motorlar da dahil olmak üzere her zaman geniş bir yedek parça yelpazesine sahiptir.

Otomatik Kepenk Tamiri Firmaları

Otomatik kepenk; iş yeri, pencere, garaj vb. yerlerde, kanatları ahşap, demir, sac gibi malzemelerden kapatılarak oluşturulmuş mekanize motorlu sistemlerdir. Kanat şeklinde veya rulo şeklinde dikey olarak kapanan kapı sistemidir. Yani el motoru olmadan helezon şeklinde kullanılır, teknik olarak üst düzeydedir ve daha sonra motor alıcı kartının kontrolü sisteme eklenir. Otomatik kepenklerde kullanılan en yaygın motorlar şunlardır: merkezi motor, borulu motor, valfli motor.

Otomatik Kepenk Arızasında Ne Yapmak Gerekir?

Kepenk kullanımının yaygınlaşması neticesinde motor, kumanda, alıcı ve mekanik yapılar bozulunca, otomatik kepenk sektörünün hızla gelişmesi nedeniyle kullanıcılar bu sistemleri tamir edememektedir. Mevcut üreticiler, bakım onarım hizmetini garanti kapsamına almıştır ve hataları olabildiğince gidermektedir. Garanti kapsamına girmeyen kepenklerin bakımını yapmakta zorlanıyorsanız, kepenk tamiri, akımı ve onarımı konusunda doğru teşhis ve pratik çözümler sunan ekip çağırmalısınız.

Kepenk bakımı ve temizlemesi yapıyorsanız motor, alıcı kartı, kumanda vb. elektronik aksamları su ile temas etmemelidir. İlk montaj aşamasında da bu şekilde yerleştirilmeli ve korunmalıdır, aksi takdirde ıslanır ve çalışamazlar. Gürültü üreten kepenkleri açmayın, aksi takdirde hasar daha da artar, hemen servisi arayın ve kontrol ettirin.

Otomatik kepenkler basit sistemler değildir. Arıza durumunda amortisör sıkışarak hareket edemez, ancak motor çalışmaya devam ettikçe ve amortisör tutma noktasından ziyade kilitli konumda tamamen sıkışır. Motor ve diğer çalışan parçalar hasar görür. Sıkışmış kepenkleri derhal durdurun!

Bursa Kepenk Tamircisi

Bursa kepenk tamiri firması olarak Bursa'nın her bölgesine hizmet vermekteyiz. Bursa kepenk onarımı hizmeti almak ve fiyatlarını öğrenmek için bizi aramanız yeterli olacaktır. Ayrıca ev ve iş yerlerinde kullanılan otomatik kepenkler için 7/24 onarım hizmeti sunuyoruz. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi bu hizmet için de fiyat bilgisi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bursa kepenk tamiri firması olarak elektrikli kapı otomasyon kurulumu konusunda fikir alışverişinde bulunarak sizlere özel bir fırsat sunuyoruz. Işık bariyerli kapılar, butonlu kapılar gibi birçok benzer elektrikli kapı sistemimiz var. Tam donanımlı elektrikli kepenk onarım ekibimizle birlikte tüm hizmetlerimizde kullanılan ürünlerde garantili servis hizmeti vermekteyiz.

Otomatik Kepenklerin Doğru Kullanımı

Otomatik kepenk bakımı yapılacağı zaman kepenkler düzenli olarak su ile yıkanabilir. Zaten bu sistemler özellikle yağışlı hava koşulları baz alınarak üretilmektedir. Ancak elektronik parçaların üzerine su gelmemesine dikkat edilmelidir. Teknik açıdan kepenk sistemleri dizayn edilirken üretici firmalar tüm suya karşı hassas elektronik aksamları korunacak şekilde yerleştirir.

Bursa kepenk tamiri firması olarak her çeşit kepenk sistemleri için onarım hizmeti sunabiliriz. Bursa'da otomatik kepenk tamir atölyesi olarak günün her saati hizmetinizdeyiz. Tek yapmanız gereken bizi aramak! Yeni kepenk montajı, bakım ve onarım gibi işler için bizi arayarak ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Bazı kullanıcılar tozlanan kepenkleri yıkarken hortumla basınçlı su fışkırtmak yoluyla bu sistemlerin ıslanmasına sebebiyet vermektedir. Bu konuda dikkatli olunmalıdır. Plakalar arasındaki tozlar zamanla bulanıklaşacak, ses çıkaracaktır. Hiçbir koşulda gres kullanmayınız, gres zamanla tozlanacak, kir oluşacaktır. Zımparalamak, kepenklere zarar verir.

Bursa Kepenk Tamiri Telefon Numarası 

Bursa kepenk tamiri firması olarak konusunda uzman profesyonel bir kadro ile siz değerli müşterilerin hizmetindeyiz. Tam donanımlı araçlarımız mevcuttur. Bursa kepenk tamiri firması destek hattımızla iletişime geçmeniz durumunda size en yakın servis aracını gönderip, 7 gün 24 saat kesintisiz bakım ve onarım hizmeti sunacağız. Buna ek olarak, sadece hizmet vermekle kalmıyor, aynı zamanda kepenk üretimi ve satışı da yapıyoruz. Ayrıca kepenk montajı ve onarımı için satış sonrası servis hizmeti de verebiliyoruz. Kepenk tamiri için bize ulaşın.

Kepenkci.com.tr Kuruluşumuz Kepenk Tamiri Hizmeti vermektedir . Bu hizmet düşük fiyatlarla tamamlanır. Kepenkci.com.tr Bu hizmet, varlıklı endüstri uygulamalarına ve becerilerine sahip profesyoneller tarafından gerçekleştirilir. Kepenkci.com.tr Ek olarak, bu hizmet, zamanında tamamlanması nedeniyle piyasada geniş çapta beğenilmektedir.

Kepenkci.com.tr Kepenkçi, Sıfır Otomatik Kepenk Servisi, Kepenk Tamiri, Kepenk Motoru, Kepenk Kumandası, İstanbul Kepenkçi, Panjur Yapımı, Kayar bahçe kapısı, Kepençi Telefon Numarası, En yakın kepenk Arızası Ustası, 

Müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için,  Kepenk Tamir Servisi sunuyoruz . Bu onarım hizmetlerini veren personel, bu alan hakkında derin bilgiye sahiptir. Kepenkci.com.tr Ayrıca konut, ticari ve endüstriyel müşteriler için çeşitli kepenk onarım hizmetlerinde uzmanlığa sahibiz.

Bu ürünler, özellikleri ve düşük fiyatları nedeniyle sektörde son derece beğenilmektedir. Kepenkci.com.tr  Ayrıca Kepenk Montaj ve Onarım Hizmetleri de vermekteyiz.

Kepenkci.com.tr önde gelen işletmelerinden biridir. Ayrıca İmalatçılar, Cam İşleri, Alüminyum İmalatçıları, PVC Duvar Paneli Satıcıları, İç Mekan Dekoratörleri, Kepenk Tamiri ve Servisleri, Çelik İmalatçıları, Alüminyum İşleri ve çok daha fazlası ile tanınır  İmalatçılar, Cam İşleri, Alüminyum İmalatçıları, PVC Duvar Paneli Bayileri, İç Mekan Dekoratörleri, Kepenkci.com.tr Kepenk Tamiri ve Servisleri, Çelik İmalatçıları, Alüminyum İşleri kategorilerinde en iyi hizmeti verdiği bilinmektedir.  18 Kasım Perşembe 2021 Tarihinde eklenen bu içeriğe; Bursa Kepenk Tamiri, Bursa Otomatik Kepenk, Bursa Kepenkçi, Bursa Otomatik Kepenk Fiyatları, Bursa Kepenkçi Numarası, Bursa Kepenk Servisi, Bursa Kepenk tammiri Fiyatları, Bursa Kepenk Telefon Numarası, Benzer kelimelerden birini aratarak Alanında bulunan Bursa Kepenk Tamiri Başlığını taşıyan içeriğe ulaştınız

  | 999 kez okundu |


  İstanbul Hurdacı