Otomatik Daraba

0 530 370 20 76
Otomatik Daraba


Otomatik Daraba kepenk sistemlerinin bakım onarım konusunda daraba kumandası, daraba fiyatları veya ikinci el daraba ihtiyaçlarınızı karşılamak için İstanbul'un tüm ilçelerine servisimiz bulunmaktadır. Başta ev ve iş yerleri olmak üzere otomatik daraba sistemleri, pek çok farklı mekanda  güvenliği sağlamak amacı  kullanılıyor. Otomatik daraba sistemleri kullanılmış olduğu mekanları dış etkenlere karşı korur.   Sistemde yer alan motor uzaktan kumanda ya da butondan sinyal alarak darabayı açar veya kapatır. Bu sistemler istenilen renklerde üretilebilir. Bu özelliği sayesinde mimari açıdan binanın dış görünüşünü tamamlar.

Pencereli ya da mikro delikli olarak üretimi yapılabilen bu sistemler montaj yapılacak yerin şartlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Günümüzde güvenliğin sağlanması tüm mekanlar için son derece önemlidir. Bu noktada kepenk sisteminin malzeme kalitesi önemli bir unsurdur. Bu nedenle sac kalınlığı çok ince olan kepenklerin kullanımı önerilmez. Bu tür kepenkler sağlamlık açısından risk oluşturduğu gibi aynı zamanda çok çabuk yıpranır. 

Elektrikli Daraba 

İş yeri garaj ve otoparkların girişlerinde elektrikli daraba  kullanılabilir. Otomatik daraba sistemleri özel istek üzerine iç mekanlarda da  ihtiyaca göre uygulanabilir. Elektrikli daraba  sistemleri ağırlıklı olarak iş yerlerinde kullanılır. Bu sistemler uzaktan kumanda sayesinde tek tuşla 35 saniye içerisinde otomatik olarak açılır. Elektrikli daraba sistemlerinin sunmuş olduğu avantajlar şu şekilde sıralanabilir: 

 • Hırsızlığa karşı can ve mal güvenliği sağlar.
 • Toz güneş yağmur gibi dış faktörlerden korur.
 • Şifreli paneller sayesinde ekstra güvenlik sağlanır.
 • Darbelere ve patlayıcı maddelere karşı yüksek dayanım gösterir. 
 • Isı yalıtımında %50´nin üzerinde ısı tasarruf sağlar.
 • Uzaktan kumanda sistemi ile kolay kullanım imkanı sunar. 

Elektrikli Daraba Fiyatları 

Ürün özelliklerine ve kullanılan malzemenin kalitesine bağlı olarak elektrikli daraba fiyatları  farklılık gösterir. Elektrikli daraba sistemleri ise eski tipteki kepenklerin aksine uzaktan kumanda ya da duvara monte edilen bir buton yardımıyla manuel olarak kontrol edilebilir. Yani bu sistemlerin açılıp kapanmaları  için fiziksel güç uygulamak gerekmez. Elektrikli daraba sistemleri eski tipteki kepenklere göre çok daha kullanışlıdır.  Bu ürünün avantajları arasında  üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler  ya da kişiye özel tasarımlarla kullanılabilmeleri de sayılabilir. Farklı kullanım alanları için farklı renk ve modelde üretilebilir.

Alüminyum çelik galvaniz gibi hammaddeler kullanılarak üretilen bu  sistemler  şık bir görünüm sunarlar. Bu sistemlerin kullanıldıkları kapının pencerenin ya da garaj kapısının boyutlarına göre farklı ebatlarda ve farklı renklerde olanları üretilebilir.  Otomatik daraba sistemleri oldukça uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Bununla birlikte üretimlerinde kullanılan malzemeler sayesinde üst seviyede güvenlik sağlarlar. Bu ürünler dış görünüşe önem veren iş yerlerinin ya da ev sahiplerinin bu yöndeki beklentilerini de karşılar niteliktedir. 

Dükkan Daraba Fiyatları 

Genel kapsamda dükkan daraba fiyatları ile ilgili net bir bilgi söz konusu değildir. Çünkü bu sistemler farklı boyutlarda ve farklı malzemeler kullanılarak üretilir. Tüm bunlar fiyatı etkileyen en önemli unsurlar arasındadır. Otomatik daraba sistemleri isteğe bağlı olarak farklı özelliklerde üretilebilir. İş yeri ev depo gibi alanların boyutuna göre ve istenilen renkte tasarlanabilir. Bu sistemlerin kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Bu açıdan otomatik daraba sistemleri bakımlarının  kolay olması  nedeniyle de sayesinde sıklıka tercih edilir. Bu sistemlerin yağmur ile kendini temizleme özelliği vardır. Bu sayede  diğer sistemlere göre çok daha kullanışlıdır.

Otomatik daraba sistemleri darbe ve patlayıcı maddeler karşı dayanıklıdır. Dış cephenize ve sizin zevkinize uygun alternatif renk seçenekleri vardır. Mekânları dış hava şartlarının tüm olumsuz etkilerinden korur. Bununla birlikte  uzaktan kumandalı ya da butonlu olarak açılabilme özelliği ile kullanım kolaylığı sağlar. Otomatik daraba sistemleri kullanılmış oldukları her alanda güvenliği ön planda tutan profillerdir. Bu sistemler garaj kapıları bankalar endüstriyel kapılar depo kapıları alışveriş merkezleri ve daha birçok alanda güvenle kullanılabilir. 

Kumandalı Daraba Fiyatları 

Ürün ölçüsü ve modeline göre kumandalı daraba fiyatları  farklılık gösterir. Otomatik daraba sistemleri bina ve mekanlarda konfor ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu sistemler fonksiyonelliği ve estetiği bir arada sunan mimari yapı elemanlarıdır. Otomatik daraba sistemleri görsel açıdan avantaj sağladığı gibi işlevsel olması nedeniyle de lüksü ve konforu bir arada sunar.  Bu sistemler yüksek güvenlik gereksinimine ihtiyacı olan bankalar döviz büroları özel mağaza ve vitrinleri gibi yerlerde sıkça tercih ediliyor.

Mimari tercihlere göre farklı renk ve modelde üretimi yapılabiliyor.  Otomatik daraba sistemleri dekoratif görünüme sahip olab hareketli kapama ve koruma sistemleridir. En çok tercih edilen daraba sistemlerinden biri de alüminyum sistemlerdir. Bu ürünlerin sağlamış olduğu avantajlar şu şekilde sıralanabilir: 

 • Alüminyum hafif bir malzemedir. Bununla birlikte hava şartlarına yüksek dayanım gösterir. 
 • Alüminyum malzemenin yansıtma kabiliyeti yüksektir. Bu özelliği sayesinde dış mimari için cazibeli bir görünüm sunar. 
 • Alüminyum  malzeme elastil özelliği sayesinde  ani darbelere karşı dayanıklıdır. Ayrıca bu malzemenin dayanım gücü düşük sıcaklıklarda azalmaz. 
 • Alüminyum malzemenin işlenmesi kolaydır. 
 • Alüminyum malzeme ısıyı ve elektriği bakır kadar iyi iletir.
 • Alüminyum malzemeye şekil vermek için döküm dövme haddeleme, presleme, ekstrüzyon, çekme gibi tüm işlemler uygulanabilir.

 

İkinci El Otomatik Daraba 

En az sıfır ürünler kadar ikinci el otomatik daraba sistemleri de yoğun ilgi görüyor. İkinci el otomatik darabalarda fiyatlar sıfır ürünlere göre daha ekonomik. Otomatik daraba sistemleri sahip oldukları özellikler ve kalite bakımından son derece kullanışlı ürünlerdir. Bu sistemler evlerin iş yerlerinin ve garajların mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlayan ürünlerdir. Otomatik daraba montajı  büyük bir dikkat gerektirir. Bu nedenle bu işin uzmanı kişiler tarafından yapılması gereklidir.

Fabrikalar kuyumcular esnaflar gibi pek çok firma tarafından tercih edilen otomatik darabaların kurulumu ve montajı için bu konuda profesyonel hizmet veren firmalar ile iletişime geçmek gerekir. Uygun fiyatlı ve kaliteli otomatik daraba arayan kişilerin tercihi ikinci el otomatik daraba sistemlerinden yana olmuştur. İkinci el daraba fiyatları ürünün özelliğine ve boyutuna bağlı olarak farklılık gösterir. Piyasada ikinci el daraba satışı yapan pek çok firma vardır. Bu firmalar ile iletişime geçerek daraba fiyatları ile ilgili bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

İkinci El Daraba Avantajları 

Güvenliğin gerektiği her alanda kullanılan otomatik daraba sistemleri birçok firmanın ilk tercih etmiş olduğu ürünler arasında yer alır. Otomatik daraba sistemlerinin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Herhangi bir darbeye karşı yüksek direnç gösterir 
 • Güvenlik aksamları ileri seviyede dayanıklıdır
 • İstendiği takdirde uzaktan kumanda ile de kullanılabilir
 • Otomatik daraba sistemlerinin motorları sessiz bir şekilde çalışır 

Otomatik daraba sistemleri sağlamış olduğu güvenliğin ve estetik görüntünün yanı sıra  yangına çeşitli doğal afetlere karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. İkinci el daraba piyasasında da rahat bir şekilde bulabileceğiniz elektrikli otomatik daraba sistemlerini çok daha uygun fiyatlar ile satın almanız mümkündür. Daraba sistemlerinin gerektiğinde tamirinin yapılması ve düzenli olarak bakım işlemi görmesi ömrünü uzatır. Bu sayede ürünler  uzun yıllar boyunca ilk günkü  formunda kullanılabilir. Piyasada kepenk tamiri yapan yüzlerce firma vardır. Ancak bu noktada önemli olan kaliteli  hizmet veren firma bulmaktır.

Kepenkci.com.tr Kuruluşumuz Kepenk Tamiri Hizmeti vermektedir . Bu hizmet düşük fiyatlarla tamamlanır. Kepenkci.com.tr Bu hizmet, varlıklı endüstri uygulamalarına ve becerilerine sahip profesyoneller tarafından gerçekleştirilir. Kepenkci.com.tr Ek olarak, bu hizmet, zamanında tamamlanması nedeniyle piyasada geniş çapta beğenilmektedir.

Kepenkci.com.tr Kepenkçi, Sıfır Otomatik Kepenk Servisi, Kepenk Tamiri, Kepenk Motoru, Kepenk Kumandası, İstanbul Kepenkçi, Panjur Yapımı, Kayar bahçe kapısı, Kepençi Telefon Numarası, En yakın kepenk Arızası Ustası, 

Müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için,  Kepenk Tamir Servisi sunuyoruz . Bu onarım hizmetlerini veren personel, bu alan hakkında derin bilgiye sahiptir. Kepenkci.com.tr Ayrıca konut, ticari ve endüstriyel müşteriler için çeşitli kepenk onarım hizmetlerinde uzmanlığa sahibiz.

Bu ürünler, özellikleri ve düşük fiyatları nedeniyle sektörde son derece beğenilmektedir. Kepenkci.com.tr  Ayrıca Kepenk Montaj ve Onarım Hizmetleri de vermekteyiz.

Kepenkci.com.tr önde gelen işletmelerinden biridir. Ayrıca İmalatçılar, Cam İşleri, Alüminyum İmalatçıları, PVC Duvar Paneli Satıcıları, İç Mekan Dekoratörleri, Kepenk Tamiri ve Servisleri, Çelik İmalatçıları, Alüminyum İşleri ve çok daha fazlası ile tanınır  İmalatçılar, Cam İşleri, Alüminyum İmalatçıları, PVC Duvar Paneli Bayileri, İç Mekan Dekoratörleri, Kepenkci.com.tr Kepenk Tamiri ve Servisleri, Çelik İmalatçıları, Alüminyum İşleri kategorilerinde en iyi hizmeti verdiği bilinmektedir.  18 Mart Cuma 2022 Tarihinde eklenen bu içeriğe; Benzer kelimelerden birini aratarak Alanında bulunan Otomatik Daraba Başlığını taşıyan içeriğe ulaştınız

  | 1712 kez okundu |


  İstanbul Hurdacı