SIFIR KEPENK

0 530 370 20 76
Sıfır Kepenk


Kepenkçi Tüm kapı kategorileri arasında yaygın olarak kullanılacak olan ve yaygın olarak kullanılacak olan otomatik düzen ler, motorlu panjurlarımızın figüratif özelliği, kayrak ve kılavuz profil oluşumunda sağlam metallerin kullanılması sebebiyle kazanılan sert montajdır. Bu özellik, hırsızlık, hasar ve olağan afetlere (kasırga, sel, vb) karşı koruma olarak başarı gösterir.

Kepenkçi, otomatik kepenk piyasasında 10 yılı aşkındır servis vermekte. Kepenkçi kepenk sistemleriyle nitelikli sarmal kapı düzen leri ve güvenli otomasyon düzen lerimiz ile meslek meskenlerinizi, evlerinizi garanti altına alın.

Motorlu kepenk düzen leri kullanımı ve alıcı memnuniyetini onayllakinsı basitdır. Motorlu otomasyon, panjur ve kapılarımız en son teknoloji üretim tesisimizde fabrikada üretilmektedir ve tesis ayda 6000 adet üretme kapasitesine sahiptir.

Kepenkçi otomatik kepenk düzen leri;
 

Uzun senelerdir Kepenkçi Kepenk olarak motorlu otomasyon düzen lerimiz tipiktir, yan odanın daha az olduğu ve güvenlik gerektiren durumlar için mükemmeldir.

İşletme veya mülk girmeslekleriniz için tasarlen temeln otomasyon düzen lerimiz yapısal açıklığın çok üstünde tek tavan boşluğuna ihtiyaç duyar.  Gücü zarafet ve tokluk ile tek leştirir ve hem iç hem de dış uygullakinlar için dizayn edilmiştir.

Otomatik düzen li panjurlar, tek tek ine geçmeli Galvalume, Galvanizli İzoleli ve İzolesiz, Paslanmaz Polat, Patentli Alüminyum profil ve patentli Canlı Polat Çubuk Haddeleme Izgaralarından oluşur. Motorlu panjurlar, problemsiz tek mesleklem ve uzun ömür sağlamak amacıyla kuvvetli bir biçimde yapılmıştır.

Otomasyon düzen lerimiz, alıcı nin şartlarına göre ya da IS6248’e uygun olarak da planlen temelbilir.

Tüm kepenklerimiz, zor kesintisi durumunda manuel olarak geçersiz kılma ile kuvvetli sürüş uzmanlığı kullen temelrak otomatiktir ve düşük desibel seviyesi ile konsantre, gürültülü ve güvenilirdir.

Hem sen temeltsal hem de iş hayatı şartlarını memnun etmek için sınırsız alternatifle azami 30.000 mm genmeslekliğe ve 40.000 mm yüksekliğe kadar üretebiliriz. 

Galvaniz polat otomasyon düzen leri güvenliğin ilk planda olduğu tüm mekanlarda seçim edilirken alüminyum düzen ler bediyât görüntünün ilk planda olduğu mekanlarda tercih edilir.

Motorlu kepenkler, görünürlük ve atmosfer akışı sağlarken istenmeyen girmesleklere karşı güvenlik sağlar. İç ya da dış tek sahaı sınırlardan ırak tutmanız gerektiğinde, Kepenkçi Kepenk Panjur düzen leri cevaptır.


Eksiksiz özelliklerinize göre özel olarak üretilmmeslektir, aşağı açılır güvenlik kapısı gerektiren herhangi tek açıklığa uyacaktır.

İster kapıların önüne, ister sırça pencerelerin arkasına ya da tek açıklığa kendisiniz monte edin, güvenlik kapılarımız ve mağaza güvenlik kepenklerimiz mukavemetlidir, çok az bakım ihtiyacı duyar. Devamlı bakım yapmayı gerektirmez.

Otomatik kepenk bedelı hakkında bilgi almak için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Olasılık vermiyoruz lakin olurda bedellarımızdan memnun kalmazsanız başka otomatik kepenk firmaları arayışınız için bu bağlantıyı kullen temelbilirsiniz

Çoklu güvenlik ızgarası tasarımlarımız size pek çok bediyât alternatif sunar için herhangi tek sahaın güvenliğini sağllakin.

Otomatik Kepenk Motoru;
 

Otomatik kepenk motoru santral, Otomatik kepenk motoru, panjurları yukarı aşağı eylem ettirmek için kullanılır. Bu motorlar tek limit en temelhtarı ile ayarlanır. Bu motorların özel güvenlik en temelhtarı özelliği vardır. Motor çok ısınırsa, en temelhtar gücü keser ve motor soğuduktan sonra kendisini bir rar AÇIK konuma getirir.

Uzmanı ekip üyelerimizin varlığı yardımı ile genmeslek tek Kepenk Motoru yelpazesi sunmayı başardık. Bunlar, alıcı lerin kesin talep ve ihtiyaçlarına göre çeşitli bir nik özelliklerde ve aralıklarda bizimle beraber halihazırda bulunantur. İnce tasarlanmış cihazlarımız çeşitli aralık ve modlarda halihazırda bulunantur.

Yandan motorlu panjurlar, dünya çapında tüm otomasyon firmalarının seçim ettiği en yaygın otomasyon mahsulüdür. Yan motorlar çoğu zaman hantal endüstriyel ve standart ebatlı sarmal kapılar aracılığıyla kullanılıyor.

Yan motorlar manuel olarak zincirle çalıştırılır. Yan motorlu panjur elle çalıştırıllakindı ya da kaldırıllakindı. bu sebeple kendi kendisini kilitleme ya da otomatik kilitleme düzen i gibidir.

Motorların çoğu AC bir fazlı akımla çalıştırılır, ancak hantal motorlar da üç fazlı akımla çalıştırılır. Elektrik tüketimi başka panjur otomasyon düzen lerine göre çok daha düşük çeşit . Yan motorlar için komple çıkış yolu sağlıyor ve sağlamaktayız. Yan motorlar başarı ve nitelikde en iyilerden birisidir.

Aynı zamanda her çeşit sarmal kapı latası için de uygundur.

Motorumuz hem sol hem de sağ tarafa monte edilebilir.
Elektrik motorları ile takılan panjurlar, motorumuzun dahili kilitleme düzenine sahibi olduğu için manuel kilit ve en temelhtar gerektirmez.
Motorumuz, alüminyum sargılı olabilecek başka motorlara göre bakır sargıya sahiptir.


Motorumuz CE & TUV onaylıdır.
 

Motorumuzda 4 adet limit en temelhtarı bulunur.
Otomatik Motorlu Kepenk Düzen lerinin Avantajları
Motorlu otomasyon düzen lerinin en temel avantajı, kullanıcıya genmeslek tek açık saha sağlamayı başaran, herhangi tek kapı mekanizmasının engelleyemediği genmeslek tek açıklık vermesidir.
Yangın ve hırsızlara karşı güvenlik sağlar.
Kullanımı basitdır.

 

Umumi olarak mağazalarda kullanılır, zira rulo halinde daha ekstra mesken kapllakinz, oturumlerin eylem etmesi ve açılması için alen temel ihtiyaç duymaz.
 

Büyük boyutlu açıklıklar için maliyeti, ahşap kapılara kıyasla kıyaslayarak daha düşük çeşit .Başka oturum kapılarından fark lı olarak hafiftir ve bu sebeple kullanımı ve kullanımı basitdır.


Kepenkçi otomatik panjur düzen leri

Otomatik Motorlu Kepenk Düzen lerinin Dezavantajları
MS Panjur düzen leri basitca paslanır.
Bir takım haddeleme deklanşörü, yüksek artış durumunda gürültülü olabilir.
Kepenkler malzemeleri, deklanşörün iş hayatı  Temel alınarak sınıflandırılır.

 

Otomatik Kepenk Elektrik Kesintisinde Nasıl Kapanır?


Mümkün tek elektrik kesintisinde otomatik kepenk düzen i var ise kepenk zor menşei devreye girmesi ile düzen açılıp kapen temelbilir. Şayet zor menşei yok ise manuel açma kaplakin meskeninden açılıp kapatılabilir.

Manuel açma kaplakin tüp motorlarda motorun yanında bulunan tek aparat ile çevirerek açılıp kapen temelbilir. Lakin santral motorlarda ise durum eksiksiz tam tersine emniyet ipini çekerek motoru boşa alıp indirip açabilirsiniz.


Üstün tutma gücü için 3mm kalınlığında hantal servis tipi dikey bağlantılar
Yen temell eylemi engellemek için yüksek dereceli paslanmaz polat klakinlı pimler
Eloksallı, florokarbon kaplı ya da toz boyalı kapllakin seçeneği vardır
Polikarbonat ya da Şeffaf Kepenk
Polikarbonat ya da şeffaf kepenk, pek çok dükkan sahibi için tutulan tek otomasyon seçeneğidir. Güvenlik ve olağan şavk akışı sağlarken, mağazanızın ve mahsullerinizin yüksek netlikli görsellerini sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir.

Hafiftirler ve bu sebeple kullanımı basitdır. Manuel ya da elektrikle uygulen temelbilirler ve özellikle perakende mağazaları, avm'ler, kulüpler, kapılar, showroomlar ve salonlar için uygundur.​

 
Çıtalar yüksek nitelikli 1. Sınıf fosfat galvanizli yumuşak polatten imal edilmmeslektir
3.3 mm çaplı iğne delikleriyle elde edilen sahadaki delikler %40’ı kapllakinktadır
En son tasarım, daha ekstra görünürlük sağlamayı başaran 5.0 mm iğne delikleriyle beraber irat
Dahili olarak tasarlanmış kilitleme oluğu ve otomatik kesme uç kilidi, deklanşörün sağlamlığını ve stabilitesini arttırdı.    21 Temmuz Çarşamba 2021 Tarihinde eklenen bu içeriğe; Sıfır Kepenk, Kepenkçi, Sıfır Otomatik Kepenk Servisi, Kepenk Tamiri, Kepenk Motoru, Kepenk Kumandası, İstanbul Kepenkçi, Panjur Yapımı, Kayar bahçe kapısı, Kepençi Telefon Numarası, En yakın kepenk Arızası Ustası, Benzer kelimelerden birini aratarak Hizmetler Alanında bulunan Sıfır Kepenk Başlığını taşıyan içeriğe ulaştınız

    | 236 kez okundu |