Cuppon Kepenk Güç Kaynağı Fiyatları

0 530 370 20 76
Cuppon Kepenk Güç Kaynağı


Cuppon kepenk güç kaynağı kepenklerde, panjurlarda veya otomasyon sistemlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş ürünler olmaktadır. Sistemin sorunsuz bir şekilde çalışması için gerekli olan enerjiyi üretmektedir. Fazla enerji ihtiyacına bu şekilde gerek duyulmamaktadır.

Cuppon kepenk güç kaynağı fazla enerji ihtiyacını ortaya çıkarmamasından dolayı tasarruf ettirici bir sistem olmaktadır. Bu yüzden de son yıllarda en çok tercih edilen güç kaynaklarından biri olmaktadır. Hem marka hem de öne çıkan özelliklerinden dolayı da ilk sıralarda yer almaktadır.

Güç kaynağı waat olarak belirlenmektedir. Her bir watt’ın ise özelliği, gücü, işlevi ve ölçüsü farklı olmaktadır. Bu yüzden de satın almadan önce kepenk sistemine göre araştırmalar yapılmalıdır. Güç kaynaklarının çeşitleri incelenerek kullanıma en uygun olanı seçilmelidir.

Cuppon Kepenk Güç Kaynağı Fiyatları

Cuppon kepenk güç kaynağı ürünleri birçok farklı modelde, büyüklükte ve özellikte karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı da fiyat olarak net bir bilgi vermek mümkün olmamaktadır. Kepenk sistemine en uygun modelin seçilmesi ise bu aşamada oldukça önemlidir. Bunun için de Cuppon kepenk güç kaynağı fiyatları kadar modellerin de iyi bir şekilde araştırılması gerekmektedir.

Cuppon Sm-1200 Kepenk Güç Kaynağı

Cuppon kepenk güç kaynağı kesintisiz bir güç ile kepenk sistemlerinin kullanılmasını sağlamaktadır. Yani elektrik kesintilerinin oluşması durumunda herhangi bir işleme gerek kalmadan otomatik bir şekilde devreye girmesini sağlamaktadır. Güç kaynaklarının iş harcamalarında akülerinin hızlı bir şekilde deşarj olması ise büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Cuppon Sm-1200 kepenk güç kaynağı uzaktan kumandalı kepenk sistemlerinde kullanılan bir model olmaktadır. Güç anlamında 1000 W bulunmaktadır. Çift çıkışlı bir özelliği bulunmaktadır. 2 adet akü sayısı bulunmakta ve 5 yıl ömrü bulunmaktadır. Bu da bir güç kaynağında beklenilen kullanım ömrüne göre gayet iyi bir ortalama olmaktadır.

Güç kaynağının bekleme süresi 4 gün yanı 96 saat olmaktadır. Şarj süresi ise ortalama 12 saati geçmemektedir. Uzaktan kumanda ile ölçülen mesafesi ise en fazla 30 metre olarak belirlenmiştir. 0 ile 50 derece arasındaki sıcaklıklarda ise sorunsuz bir şekilde çalışması mümkündür.

Cuppon Ups - 1100 Watt Kepenk Kesintisiz Güç Kaynağı

Cuppon kepenk güç kaynağı arasındaki modellerden biri olan 1100 Watt otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan ürünlerden biri olmaktadır. Garaj kapılarında, panjur sistemlerinde, depolarda veya fabrikalarda sıklıkla kullanılan bir ürün olmaktadır. Bu anlamda da güç kaynağının sağladığı işlev doğrultusunda kepenk sisteminin uzaktan kumanda ile bağlantısının kurulması mümkün olmaktadır.

Kepenk sistemleri sadece mal güvenliğini sağlamamaktadır. Bu anlamda iç alanın stabil bir hava düzeyinde kalmasında da büyük bir avantajı olmaktadır. Sağlamış olduğu bu avantajlardan yararlanmak için ise kepenk sisteminin güç kaynağının kesintisiz bir şekilde çalışması gerekmektedir.

Cuppon Ups-1100 Watt kepenk kesintisiz güç kaynağı modelinin teknik özelliklerini sıralamamız gerekirse;

 • 1000 W gücü bulunmaktadır.
 • Şarjı 12 saat içerisinde dolmaktadır.
 • Bekleme süresi 4 gün olmaktadır.
 • Kumanda mesafesi maksimum 30 metre olmaktadır.
 • Ürün aşırı yük koruması ve kısa devre korumasını bünyesinde bulundurmaktadır.
 • Çalışma sıcaklık derecesi minimum 0 maksimum ise 40 derece olmaktadır.
 • 2 yıl garanti süresi bulunmaktadır.
 • Akü tipi ise 12 V 7 Ah olmaktadır.

Cuppon Ups - 1200w Kepenk Kesintisiz Güç Kaynağı

Cuppon Ups- 1200 W kepenk kesintisiz güç kaynağı kepenk sistemlerinde tercih edilen bir diğer ürün olmaktadır. Ürün kepenk sistemlerinin herhangi bir elektrik kesintisinde sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır. Bu yüzden de fabrikalarda, depolarda veya araba garajlarında en çok tercih edilen modellerden biri olmaktadır.

1200 w Cuppon Ups geniş bir işlevsellik ve uzun vadeli kullanım sağlayan bir ürün olmaktadır. Bu yüzden de güç kaynağı anlamında ilk tercih edilen ürünlerdendir. Ürünün sağlamış olduğu teknik avantajları sıralamamız gerekirse de;

 • 2 adet kepenk sistemine bağlamak mümkündür. Çift çıkışlı özelliği bulunmaktadır.
 • Güç kaynağı 1200 W olmaktadır.
 • Akünün kullanım ömrü 5 yıl olmaktadır. Bu da kesintisiz bir güç kaynağından beklenecek en iyi sürelerden biri olmaktadır.
 • Akü sayısı 2 adet olmaktadır. 12 V 9 Ah özelliği bulunmaktadır.
 • Şarjı 12 saat bekleme süresi ise 5 gün olmaktadır.
 • Kumanda mesafesi diğer güç kaynaklarında olduğu gibi maksimum 30 metre olmaktadır.
 • Çalışma sıcaklığı ise 0 ila 40 derece arasında olmaktadır.
 • Aşırı yük korumasını bünyesinde bulundurmaktadır. Bu da kullanıcısına işlev anlamında büyük avantajlar sunmaktadır.

Cuppon Güç Kaynağı Aküsü

Cuppon güç kaynağı aküsü elektrik enerjisinin depolanmasını sağlamaktadır. İhtiyaç olması durumunda ise depolanan elektrik enerjisinin kullanımını sağlamaktadır. Kepenk sistemlerinin çalışmasını ve voltajının dengede kalmasını ise güç kaynağı aküleri sayesinde gerçekleştirilmektedir.

Kepenek sistemlerinin özellikle de elektrik kesintisi gibi zamanlarında çalışma göstermemesi büyük bir sorun olmaktadır. Güç kaynağı aküleri sayesinde herhangi bir elektrik kesintisinde kepenk sistemleri otomatik olarak çalışmaya devam etmektedir. Böylelikle de herhangi bir sorunun ortaya çıkması engellenmektedir.

Cuppon güç kaynakları ise bu anlamda ön plana çıkan markalardan biridir. Bunun en temel nedeni ise ürünlerin işlevselliği, kullanım ömrünün uzun olması ve teknik özellikleri bakımından yeterli olması en çok tercih edilme nedeni olmaktadır. Bu anlamda da depolarda, fabrikalarda, iş yerlerinde veya araba garajlarında güç kaynağı akülerinde cuppon marka tercih edilmektedir.

Cuppon Kepenk Güç Kaynağı Modelleri

Cuppon kepenk güç kaynağı modelleri sağlamış olduğu avantajlardan dolayı araştırılan bir konu olmaktadır. Her modelin işlevi, teknik özelliği be kullanım alanının farklı olmasından dolayı ise bu araştırmanın iyi yapılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kullanılacak alana uygun bir güçte ürün bulmak mümkündür.

Cuppon kepenk sistemlerinde güç kaynağı anlamında bünyesinde birçok model bulundurmaktadır. Bu modelleri sıralamak gerekirse;

 • Cuppon Sm 1200 W
 • Cuppon Sm 1100 W
 • Cuppon UPS 1100 W
 • Cuppon Ups 1200 W

Hangi modelin kepenk sisteminde tercih edileceği ise oldukça önemlidir. Çünkü her modelin farklı özellikleri bulunmaktadır. Özellikle de çift çıkışlı modeller birden fazla kepenk sisteminin kullanıldığı alanlarda daha çok tercih edilmektedir. Hangisinin seçiminin yapılacağını ise alanında uzman bir kişi ile veya firmalar ile görüşme yaparak bulmak mümkündür. Sonrasında montaj işlemlerini gerçekleştirilerek kısa bir sürede kullanıma başlanmaktadır.

Cuppon Kepenk Güç Kaynağı Montaj

Cuppon kepenk güç kaynağı modellerinin siparişleri genellikle yetkili bayilerden veya firmalardan yapılmaktadır. Yetkili bayiler kendi personelleri ile birlikte kepenk sistemlerine güç kaynaklarının montaj işlemini gerçekleştirmektedir. Bu anlamda da yetkili bayilerden bu hizmeti ücretsiz bir şekilde talep etmek mümkündür.

Cuppon kepenk güç kaynağı montaj işlemleri için ürünün alındığı firmalardan da bu hizmeti talep etmek mümkündür. Firmalar genellikle ürün teslimi sırasında kepenk sistemlerine montaj işlemini gerçekleştirmektedir. Montaj işleminin tamamlanmasından sonra ise güç kaynağı ürünü hakkında detaylı bilgilendirmeleri yaparak nasıl kullanılacağını da öğretmektedir.

Kepenk güç kaynakları kısa bir süre içerisinde takılarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Cuppon model güç kaynaklarının çoğunun 2 yıl garanti süresi bulunmaktadır. Bu anlamda da montaj işleminden sonraki 2 yıl boyunca firmalardan hizmet almak mümkündür. Özellikle de garanti süresi boyunca yetkili olmayan firmalar haricinde tamirat işleminin alınmaması ürün sağlığı ve kullanımı için oldukça önemlidir

Kepenkci.com.tr Kuruluşumuz Kepenk Tamiri Hizmeti vermektedir . Bu hizmet düşük fiyatlarla tamamlanır. Kepenkci.com.tr Bu hizmet, varlıklı endüstri uygulamalarına ve becerilerine sahip profesyoneller tarafından gerçekleştirilir. Kepenkci.com.tr Ek olarak, bu hizmet, zamanında tamamlanması nedeniyle piyasada geniş çapta beğenilmektedir.

Kepenkci.com.tr Kepenkçi, Sıfır Otomatik Kepenk Servisi, Kepenk Tamiri, Kepenk Motoru, Kepenk Kumandası, İstanbul Kepenkçi, Panjur Yapımı, Kayar bahçe kapısı, Kepençi Telefon Numarası, En yakın kepenk Arızası Ustası, 

Müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için,  Kepenk Tamir Servisi sunuyoruz . Bu onarım hizmetlerini veren personel, bu alan hakkında derin bilgiye sahiptir. Kepenkci.com.tr Ayrıca konut, ticari ve endüstriyel müşteriler için çeşitli kepenk onarım hizmetlerinde uzmanlığa sahibiz.

Bu ürünler, özellikleri ve düşük fiyatları nedeniyle sektörde son derece beğenilmektedir. Kepenkci.com.tr  Ayrıca Kepenk Montaj ve Onarım Hizmetleri de vermekteyiz.

Kepenkci.com.tr önde gelen işletmelerinden biridir. Ayrıca İmalatçılar, Cam İşleri, Alüminyum İmalatçıları, PVC Duvar Paneli Satıcıları, İç Mekan Dekoratörleri, Kepenk Tamiri ve Servisleri, Çelik İmalatçıları, Alüminyum İşleri ve çok daha fazlası ile tanınır  İmalatçılar, Cam İşleri, Alüminyum İmalatçıları, PVC Duvar Paneli Bayileri, İç Mekan Dekoratörleri, Kepenkci.com.tr Kepenk Tamiri ve Servisleri, Çelik İmalatçıları, Alüminyum İşleri kategorilerinde en iyi hizmeti verdiği bilinmektedir.  12 Nisan Çarşamba 2023 Tarihinde eklenen bu içeriğe; cuppon kepenk güç kaynağı, cuppon kepenk güç kaynağı fiyatları, Cuppon SM-1200 Kepenk Güç Kaynağı, Cuppon UPS - 1100 Watt Kepenk Kesintisiz Güç Kaynağı, Cuppon UPS - 1200W Kepenk Kesintisiz Güç Kaynağı, Cuppon Güç Kaynağı Aküsü, cuppon kepenk güç kaynağı modelleri, cuppon kepenk güç kaynağı montaj, Benzer kelimelerden birini aratarak Hizmetler Alanında bulunan Cuppon Kepenk Güç Kaynağı Başlığını taşıyan içeriğe ulaştınız

  | 773 kez okundu |


  İstanbul Hurdacı