Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri Fiyatları

0 530 370 20 76
Otomatik Garaj Kapısı


Otomatik garaj kapısı son zamanlarda pek çok alanda kullanılmaya başlandı. Genel olarak site, kamu kurumları, alışveriş merkezleri ya da villa gibi kapalı garajların bulunduğu yapılarda tercih edilir. Hem güvenlik amacıyla tercih edilir hem de kullanım kolaylığı sağlanır. Otomatik garaj kapısı ya da uzaktan kumandalı garaj kapısı aynı zamanda motorlu garaj kapısı şeklinde de adlandırılır. Garajın giriş yaparken otomatik bir kumanda eşliğinde ya da plaka tanıma, HGS sistemi gibi sistemler kullanılarak açılıp kapanır. Özellikle hava koşulları düşünüldüğü zaman otomatik garaj kapısı konforu hem günlük yaşamda hem de güvenlik açısından kaliteyi artırmaktadır. Bu kapılar aynı zamanda yoğun yerlerde tercih edilir. Bununla birlikte elektrik kesintisi görüldüğü zaman manuel bir şekilde de açılabilmektedir. Müşterilerin isteğine göre cam ya da personel geçiş kapısı da konula bilmektedir. Otomatik Garaj kapısı genel olarak ray seti, yay seti ya da galvaniz çelik seti kullanılarak yönetilmektedir. Hareket sisteminde sese karşı izole edilmiş aksamları da bulunmaktadır.

Otomatik Garaj Kapısı Tamiri

Otomatik garaj kapısı tamiri aslında uzun süreli olarak gerçekleşecek bir durum değildir. Fakat hareketli bir parça olduğu için zaman geçtikçe bu parçalarda aşınmalar olur. Aynı zamanda özellikle dışarıda yer alan otomatik garaj kapıları hava koşulları sebebiyle bir süre sonra yıpranabilir. Dışarıdan gelen darbeler, toz, haşere gibi etkilerle de belli durumlarda kapıda yıpranmalar meydana gelir. Bu gibi durumlarda otomatik garaj kapısı tamiri yapılmaktadır. Bu hataların oluşmaması için düzenli bir şekilde bakımının ve temizliğinin yapılması da önemlidir. Düzenli bakım yapılmadığı müddetçe otomatik kapılarda da arızalanmalar meydana gelir.

Otomatik garaj kapısı arızalandığı zaman manuel açma özelliğinden faydalanmak mümkündür. Arıza için gerekli olan firmalara bildirdikten sonra firma aynı gün içerisinde gelecektir. Fakat bazı durumlarda yoğunluk olabilir. Bu gibi durumlarda usta ve ekibi gelene kadar kapı manuel bir şekilde kullanılabilir. Otomatik kapı tamiri için gelen personeller kapıda olan tüm sorunları detaylı bir şekilde inceler. Kapının neden bozulduğunu tespit eder. Daha sonra buna yönelik olarak gerekli tamir işlemlerine de başlatılır. Eğer kapı ilk yapıldığından itibaren sürekli olarak bozuluyorsa bu durumda yapım aşamasında yapılan bir yanlış aranır. Düzeltilebilmesi için tüm kapı tamamen çıkartılıp yeniden yerleştirilebilir.

Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları

Otomatik garaj kapısı fiyatları genel olarak kişilerin tercihine göre değişir. Şu an çok fazla otomatik kapı modeli olduğu için kişiler bu modeller arasında tercih yapmalıdır. Bu tercih genel olarak otomatik kapının kullanılacağı yere göre değişir. Kullanılacağı alana en uygun şekilde yapılacak otomatik kapının fiyatında da değişiklikler gözlemlenir. Otomatik garaj kapısı fiyatları aynı zamanda büyüklüğe göre de değişiklik gösterir. Örneğin müstakil bir evin girişine yapılacak kapıla büyük bir AVM’nin girişine yapılacak kapı aynı büyüklükte olmayacaktır. Bu nedenle fiyatları da aynı değildir. Otomatik garaj kapısı hakkında net bir fiyat almak için numara üzerinden iletişime geçip detaylı bilgi verdikten sonra fiyat alabilirsiniz.

Otomatik Garaj Kapısı Modelleri

Garaj kapısı modelleri aslında oldukça çeşitlidir. Tavana doğru açılan kapı, yana doğru açılan kapı, yukarı doğru açılan kapı ve 90 derece açılan otomatik garaj kapısı olarak modellere ayrılır. Her birini n birbirinden farklı özellikleri vardır. Kişiler hem otomatik kapı tercihini bu modeller arasından seçebilir hem de kullanmak istediği alan göre bir tercih yapabilir.

Garaj kapısı modelleri garajın yüksekliğine göre belirlenir. Eğer küçük bir alan varsa bu alanın daha iyi bir şekilde kullanılabilmesi için yukarı doğru açılan otomatik kapı tercih edilebilir. Ya da büyük bir alana sahipse yanlara doğru açılabilir. Genel olarak otomatik kapı yapan firmalar o alana en uygun modeli seçerek kişilere sunar ve kapı montajı yapılır.

Sürgülü Otomatik Garaj Kapısı

Sürgülü garaj kapısı mimari açıdan kullanımı kolay ve korunaklı bir şekilde tasarlanmıştır. Şu an hayatın pek çok alanında kullanılmaktadır. Daha çok bahçe kapılarında tercih edilir. Sürgülü garaj kapısı aynı zamanda otomatik sistemlerde birleştirilmiştir. Bu sayede kişiler manuel olarak garaj kapısını açmak zorunda kalmaz. Otomatik sürgülü otomatik garaj kapısı sayesinde uzaktan kumandayla kolay bir şekilde kapı açılıp kapatılabilir. Bu hem zaman kaybı yaşatmaz hem de özellikle soğuk havalarda oldukça konforludur. Otomatik garaj kapısı yüksek bir şekilde tasarlandığında aynı zamanda bahçenin ve yapılacak olan evin güvenliğini de sağlar. Çünkü hiçbir şekilde manuel olarak açmaya izin vermez. Uzaktan kumandasında yer alan belirli düğmeler ile manuel açma sistemi vardır. Bu sayede istenmeyen kişiler dilediği gibi bahçenin içerisine girip çıkamaz.

Seksiyonel Garaj Kapısı

Seksiyonel garaj kapısı pek çok malzemenin bir araya gelmesiyle yapılmaktadır. Sanayi sitelerinde, özel ürün sergilenen yerlerde, villaların garaj kapılarında, konutların ve sitelerin otopark garajlarında, oto galeri ya da sanayilerin gösterim alanlarına, hangar ve depo kapılarında, fabrikaların sevkiyat bölümlerinde ve ürün giriş yerlerinde tercih edilen bir sistemdir. Tavan ile birleştiği zaman alan açısından oldukça büyük yer tasarrufu sağlar. Bu sayede özellikle küçük garajlarda maksimum yer alanı sağlar. Otomatik bir kumanda ile uzaktan açılıp kapanabilir özelliğe sahiptir. Kötü hava şartlarına dayanıklı malzemeler kullanılmıştır. Bu anlamda uzun ömürlü olarak da kullanılır. Düzenli bir şekilde bakım yapıldığı zaman uzun ömürlü olarak kullanılmaktadır.

2. El Otomatik Garaj Kapısı

2. el otomatik garaj kapısı tercihi de pek çok kişi tarafından yapılır. Çünkü özellikle sıfır bir şekilde otomatik garaj kapısı yaptırmak günümüz ekonomik şartlarına göre pek çok kişiye pahalı gelebilir. Bu durumda 2. El olarak otomatik garaj kapılarından faydalanılabilir. Genel olarak 2. El otomatik garaj kapıları çıkartıldığı alana uygundur. Bu nedenle yapılacak olan bölgeye uygun olması önemlidir. Fakat bazı durumlarda alan uygunluğu sağlanmayabilir. Bu gibi durumlarda gerekli ek malzemeler sağlanarak garaj kapısına eklenir. Ayrıca en uygun otomatik kepenk fiyatları incelemek için tıklayınız.

2. el otomatik garaj kapısı sıfıra yakın bir şekilde tamir edilir ve temizlenir. Gerekli olan tüm bakımı detaylı bir şekilde yapılır. Bu sayede temiz bir şekilde kullanılabilecek garaj kapısı oluşturulur. Fakat daha önceden kullanıldığı için ana parçalarında bazı yıpranmalar meydana gelmiş olabilir. Bu parçaların da bakımı yapılır fakat hiç kullanılmamış parçalar kadar işlevli olamayabilir. Aynı zamanda 2. El otomatik garaj kapısı renkleri daha önceki belirlendiği şekilde olur. Çok fazla renk çeşidi olmasa da bu konuya dikkat eden kişiler olabilir. Çünkü isteğe bağlı olarak farklı tasarımlarda ya da renklerde otomatik kapı tasarımı yapılır.  Bu anlamda renge çok önem vermeyenler 2. El olarak otomatik garaj kapısı tercihi yapabilir. Uzun vadede kullanılabilmesi için bakımları da yapılmalıdır. Bakımlara dikkat edildiği müddetçe rahat bir şekilde kullanılabilir.

Otomatik Garaj Kapısı Tamiri Yapan Firmalar

Otomatik garaj kapısı tamiri yapan firmalar detaylı olarak otomatik kapıda hangi arızaların meydana geldiğini araştırır. Daha sonra bu sorunlara yönelik olarak tamir etme planı çizer. Otomatik garaj kapısı doğru tamir edildiği zaman uzun süreli olarak kullanılabilir.

Kepenkci.com.tr Kuruluşumuz Kepenk Tamiri Hizmeti vermektedir . Bu hizmet düşük fiyatlarla tamamlanır. Kepenkci.com.tr Bu hizmet, varlıklı endüstri uygulamalarına ve becerilerine sahip profesyoneller tarafından gerçekleştirilir. Kepenkci.com.tr Ek olarak, bu hizmet, zamanında tamamlanması nedeniyle piyasada geniş çapta beğenilmektedir.

Kepenkci.com.tr Kepenkçi, Sıfır Otomatik Kepenk Servisi, Kepenk Tamiri, Kepenk Motoru, Kepenk Kumandası, İstanbul Kepenkçi, Panjur Yapımı, Kayar bahçe kapısı, Kepençi Telefon Numarası, En yakın kepenk Arızası Ustası, 

Müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için,  Kepenk Tamir Servisi sunuyoruz . Bu onarım hizmetlerini veren personel, bu alan hakkında derin bilgiye sahiptir. Kepenkci.com.tr Ayrıca konut, ticari ve endüstriyel müşteriler için çeşitli kepenk onarım hizmetlerinde uzmanlığa sahibiz.

Bu ürünler, özellikleri ve düşük fiyatları nedeniyle sektörde son derece beğenilmektedir. Kepenkci.com.tr  Ayrıca Kepenk Montaj ve Onarım Hizmetleri de vermekteyiz.

Kepenkci.com.tr önde gelen işletmelerinden biridir. Ayrıca İmalatçılar, Cam İşleri, Alüminyum İmalatçıları, PVC Duvar Paneli Satıcıları, İç Mekan Dekoratörleri, Kepenk Tamiri ve Servisleri, Çelik İmalatçıları, Alüminyum İşleri ve çok daha fazlası ile tanınır  İmalatçılar, Cam İşleri, Alüminyum İmalatçıları, PVC Duvar Paneli Bayileri, İç Mekan Dekoratörleri, Kepenkci.com.tr Kepenk Tamiri ve Servisleri, Çelik İmalatçıları, Alüminyum İşleri kategorilerinde en iyi hizmeti verdiği bilinmektedir.    24 Kasım Perşembe 2022 Tarihinde eklenen bu içeriğe; otomatik garaj kapısı, otomatik garaj kapısı tamiri, otomatik garaj kapısı fiyatları, Garaj kapısı modelleri, sürgülü garaj kapısı, seksiyonel garaj kapısı, 2.el otomatik garaj kapısı, otomatik garaj kapısı tamiri yapan firmalar, Benzer kelimelerden birini aratarak Hizmetler Alanında bulunan Otomatik Garaj Kapısı Başlığını taşıyan içeriğe ulaştınız

    | 1539 kez okundu |


    İstanbul Hurdacı